Velmi rafinovaný patent přírody

Colostrum-2

Skutečná hodnota Colostra nebývala v minulých desetiletích doceněna. Ukazuje se ale, že produkty jako Colostrum nebo Aloe Vera jsou nejpřirozenější ochranou, kterou můžeme svému tělu poskytnout. Colostrum je látka, která je v přírodě zcela ojedinělá. Obsahuje imunoglobuliny, aminokyseliny a růstové faktory, které zaručují zdravý vývoj, rovnováhu v organismu a podporu pevného imunitního systému. Vzniká v mléčných žlázách matky. Je první tekutinou, kterou dítě/mládě po porodu přijímá. Colostrum novorozencům pomáhá přežít první dny života. Když opustí dělohu, kde je chránila matčina imunita, jsou bezbranní. Jen díky Colostru z matčina mléka si může tělo novorozence vytvořit vlastní imunitní štít a „ustát“ nápor virů, bakterií a plísní, které na jeho křehký organismus útočí.

Studie prokázaly, že Colostrum má stejně blahodárný efekt i na tělo dospělého člověka. Ten si nepotřebuje imunitní systém budovat, potřebuje si jej ale posilňovat a držet v rovnováze, protože je denně vystaven řadě nepříznivých faktorů a riziku civilizačních chorob.

Kravské Colostrum je 30-40x biologicky aktivnější než lidské Colostrum. Z toho důvodu je tím nejúčinnějším doplňkem léčby při akutních, chronických, virových, bakteriálních i parazitárních infekcích.

 Na rozdíl od mléka obsahuje Colostrum jen zanedbatelné množství laktózy, proto jej většinou tolerují i osoby s nesnášenlivostí mléčného cukru.

Užívání Colostra není na rozdíl od Aloe Vera omezeno věkem. Mohou jej užívat již děti od 6 měsíců. Stejně tak je vhodné pro těhotné ženy a kojící matky.

V současné době je často diskutováno možné použití Colostra při boji s rakovinou. V tomto případě hraje roli hlavně v Colostru obsažený laktoferin, který je schopný zpomalovat, nebo zastavovat růst metastáz, čímž zabraňuje rozšíření rakoviny do dalších částí organismu. Regenerační účinky Colostra pak pomáhají zmírnit poškození tkání způsobená ozařováním. Colostrum není žádná alternativní léčba rakoviny, slouží pouze jako vhodný doplněk ke konvenčním léčebným postupům.

Hlavní účinky a využití Colostra

 • léčba bakteriálních a virových průjmových onemocnění a zánětů
 • po léčbě antibiotiky (antibiotika mino vetřelců zabíjí i přátelské bakterie, mezi které patří i bakterie osídlující střeva)
 • při léčbě nespecifických zánětů (Crohnova choroba, Ulcerózní kolitida)
 • pomáhá ve zdraví překonávat riziková období (jaro, podzim)
 • léčba alergií a autoimunitních onemocnění
 • prevence chorob
 • posílení imunity
 • zlepšení funkce celého organismu
 • lepší fyzická zdatnost
 • rychlejší hojení ran
 • zvýšená tvorba svalové hmoty

 Ukazatelé jakosti (u produktu z mé nabídky)

Koncentace Colostra

Čím více čistého Colostra organismu dodáte, tím přirozenější ochranu mu poskytnete. Firma, kterou zastupuji, je mimo jiné distributorem Colostra s přívlastkem Direct, což znamená 100 % koncentraci účinných látek.

Původ

Kvalitní Colostrum pochází výhradně z uznávaných mléčných farem. Naše Colostrum má původ v kvalitních kravských chovech v Německu.

Kvalita zpracování

Colostrum je zpracováváno za striktních podmínek. Naší zárukou kvality je možnost zpětného ověřování každé šarže výrobku.

Postup výroby

Kvalitní Colostrum je vyráběno patentovaným, vysoce ceněným a šetrným způsobem za studena, čímž jsou zachovány všechny zdraví prospěšné látky. Od 43 stupňů Celsia jsou bílkoviny denaturovány a užitečné látky mohou být zničeny. Zničeny mohou být také v případě, že Colostrum nepochází z prvního či druhého dojení v prvních 12 hodinách po porodu – to ovšem není případ našeho Colostra.

Certifikace kvality

Colostrum, které nabízím, je atestováno a pravidelně kontrolováno nezávislým testovacím institutem SGS INSTITUT FRESENIUM.

 Vitalita3

Názor lékaře:

„Účinky Colostra jsou v současnosti podloženy rozsáhlou databází klinických pozorování v oblasti prevence, léčby a podpůrné léčby rozličných chorobných stavů. Narůstá počet studií dokazujících účinnou léčbu infekčních onemocnění, včetně na antibiotika odolných bakteriálních infekcí (např. Helicobacter pylori), či rotavirových a herpesových infekcí. Colostrum zlepšuje projevy chronického únavového syndromu, obrovskou perspektivu má při „přepnutí“, při různých imunitních reakcích i při autoimunitních chorobách, jako jsou revmatoidní artritida, systémový lupus, roztroušená skleróza nebo nespecifické záněty střeva. Potlačuje záněty trávicího systému, dlouholeté zkušenosti máme s potlačováním projevů alergií u dětí a dospělých astmatiků, zlepšuje využitelnost glukózy u cukrovkářů, zvyšuje fyzickou výkonnost u sportovců. Colostrum prodlužuje naši „životnost“. Pro své psychostimulační účinky má perspektivní využití a velmi povzbudivé výsledky v klinických pokusech u různých forem demence (Alzheimerova a Parkinsonova choroba).“ Prim. MUDr. Tomáš Kampe

Poznámka: Tento článek je pouze informativní a neměl by sloužit pro diagnózu a léčbu zdravotních potíží. Téma bylo zpracováno dle nejlepšího svědomí autora, avšak bez nároku na úplnost.